Марина Діденко

Про лікаря

Практичний психолог, консультант, психотерапевт. Працює у напрямках екофасилітативної допомоги та системного консультування. Фахівець з більш ніж п'ятирічним досвідом індивідуального і групового консультування.

Спеціалізується на особистісних проблемах, кризах, питаннях сексуальної ідентичності, психологічних травмах, корекції сімейних взаємовідносин в гомосексуальних парах, вирішенні конфліктних ситуацій, виборі і розвитку кар’єри.

Детальніше про фахівця на сайті.

 

Освіта і досвід

Навчалась у НПУ ім. М.П. Драгоманова, здобула кваліфікацію практичного психолога в закладах освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр); ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України за спеціальністю "Психологія", здобула кваліфікацію викладача психології (освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр).

Додаткова освіта:

"Основи психологічного консультування: екофасилітативний підхід", кваліфікація: психоконсультант, м. Київ, 2008.
"Практика психолого-педагогічної допомоги: екофасилітативний підхід", Міжнародний центр психолого-педагогічних інновацій, м. Київ, 2009.
"Використання асоціативних карт в психотерапії та психоконсультуванні", психологічний центр «Анкор», 2012.
"Викорситання методу казкотерапії та терапевтичної метафори у консультуванні", психологічний центр «Доктор Сказка», м. Київ, 2013.
"Використання метафоричних карт у психотерапії та психоконсультуванні", психологічний центр «Доктор Сказка», м. Київ, 2013.
Тренінговий курс: "Карти снів і фантазій Ст. Каплана-Вільямса", психологічний центр «Доктор Сказка», м. Київ, 2014.