7 причин спробувати секс на одну ніч

Зв'язок без продовження може стати дивним досвідом або обернутися гірким жалем. Ось кілька підстав від Лайфхакер, щоб ризикнути і перевірити.

via GIPHY

1. У вас є друг, готовий до сексуальних експериментів

Іноді наявність розкріпаченого приятеля - вже привід для бурхливої ​​ночі. За умови, що ви обидва до неї готові і не чекаєте нічого, крім нових сексуальних вражень.

У сексі з одним немає тієї свободи і гри, як з незнайомцем. Щоб цей досвід був позитивним, потрібен відкритий чесний діалог як з одним, так і з самим собою", - Зоуі Корс (Zoë Kors), секс-консультантка і журналістка.

 

Якщо ж ви обидва впевнені, що інтимна близькість не зашкодить вашим відносинам, тоді вперед. Навіщо себе стримувати?

2. Ви втомилися від рутини

Часом звичне життя банально набридає. Випадкова зв'язок - непоганий варіант внести в нього розноманіття.

"Секс на одну ніч - як маленький відпустку. Це хороший спосіб вийти із зони комфорту і трохи пограти", - Зоуі Корс.

via GIPHY

3. Ви хочете поекспериментувати

Секс з незнайомцем - це ще й шанс втілити свої таємні сексуальні фантазії. Навряд чи ви коли-небудь ще зустрінетеся з цією людиною, так що можна сміливо втілювати мрії в реальність.

4. У вас занадто давно не було сексу

У житті трапляються довгі періоди утримання. Якщо ви як раз на такому етапі і просто хочете отримати задоволення, чому ні?

5. Ви любите саме такий секс

Деяким людям подобається часто міняти партнерів. Деякі вважають за краще випадковий секс і секс без зобов'язань. Ви один з них? Тоді немає причин зупинятися.

via GIPHY

6. Ви одержимий екс-партнером

Часто секс з колишнім - жахлива ідея, хоча в деяких випадках одна ніч здатна принести користь.

7. Просто ви хочете цього

Це ваше тіло і ваше життя. Тільки вам вирішувати, як ними розпорядитися. Секс на одну ніч може бути класним, а може бути незручним. Якщо ви готові ризикнути, то вперед. Іноді це дійсно варто зробити.