Лід і зелень: 5 кращих морожених овочів для твого здоров'я

Брокколі

Щит проти онкологічних захворювань і бальзам для шлунку, брокколі зобов'язана бути в твоєму холодильнику. Тим більше в брокколі міститься речовину сульфорафан перешкоджає виникненню остеоартриту. Не хочеш жувати капусту в сирому вигляді, приготуй пасту з брокколі із соусом болоньєзе!

Цвітна капуста

«Білий брат» брокколі, цвітна капуста низькокалорійна і при цьому неймовірно ситна. Як і брокколі, вона є протираковим агентом, зміцнює імунітет, дарує здоров'я кістокам і вирішує проблему надлишкової ваги. Є сумніви, що вона повинна бути у тебе в морозилці?

Стручкова квасоля

Стручкова квасоля -

найкращий інструмент у боротьбі з «поганим холестерином» і кишковими захворюваннями! Більше того, стручкова квасоля ще й відмінне джерело вітаміну К - головного захисника серцево-судинної системи, що дозволяє серцевим клапанам зберігати еластичність.

 

На відміну від консервації та сушіння, заморожування в найменшій мірі змінює склад продуктів. У деякому сенсі заморожені овочі навіть корисніше свіжих: вони заморожуються майже відразу після збору, завдяки чому в них зберігаються всі вітаміни (на відміну від звичайних овочів, які втрачають корисні властивості при сумнівному зберіганні та недбалої транспортуванні).

Більш того, деякі дослідження доводять, що саме при процедурі «шокової» заморозки в овочах підвищується кількість антиоксидантів, які оберігають від раку і гальмують старіння організму.

Горох

Середня порція зеленого горошку містить половину денної норми вітаміну С, а також вітаміни K1 (забезпечує здоров'я кісток і суглобів) і B6 (прискорює обмін речовин). Крім того, марганець, що міститься в горосі відмінно виводить шкідливий холестерин. До речі, все що міститься в горосі вітаміни є водорозчинними.

Шпинат

Високий вміст заліза в шпинаті підвищує активність гемоглобіну, завдяки чому твої клітини краще забезпечуються киснем. А за вмістом каротину ці «королівські», як називають їх у Франції, листя поступаються хіба що моркві. Відомий морячок Папай був на рідкість прозорливий!

Перед тим як забити морозилку овочевими сумішами, переконайся, що заморожене асорті без грудочок. Вони є наслідком неправильного зберігання (розморожування і повторного заморожування); цінність такого продукту сумнівна.

Джерело: Mens Health