Поцілунки корисні для здоров'я

Науковці з'ясували, чому твій поцілунок, незважаючи на всю його негігієнічність, корисніший для здоров'я, ніж обійми.

Поцілунок допомагає закоханим обмінюватися мільйонами бактерій, що активізують імунну систему і дозволяють їй краще боротися з хворобами. Приблизно 80 000 000 бактерій передаються з вуст в уста всього лиш за один десятисекундний поцілунок. Насправді, ти, швидше за все, захворієш після  менш тісного контакту, як, наприклад, потиск руки, стверджують експерти.

Якщо тобі здається, що немає нічого більш абсурдного, ніж цілуватися під час епідемії грипу, поспішимо тебе розчарувати. Вчені з Університету Техасу змогли довести, що поцілунок, на відміну від інших видів взаємодії між людьми, дуже навіть корисний для здоров'я і позитивно позначається на імунітеті людини.

Поцілунки бувають різні і за своєю суттю пов'язані з найбільш значущими і важливими моментами нашого життя. За допомогою поцілунку можна передати те, чого не скажеш словами. Наука лише почала вивчати поцілунки, незважаючи на їх очевидну емоційну значимість і вже поспішила їх назвати відмінним помічником у піднятті духу і настрою, повідомляє Men'sHealth Україна.