Тестування на ВІЛ

Як я можу здати аналіз?
Ви можете пройти тестування абсолютно безкоштовно в одному з кабінетів «ДРУЖНЬОГО ЛІКАРЯ», для цього вам необхідно записатись на прийом лікаря.

Після того, як ви запишетесь за допомогою онлайн форми на зручний для вас час, вам залишається лише особисто відвідати лікаря та пройти швидкий тест. Вся процедура триватиме не більше 30 хвилин.

На що я можу бути перевірений?

Зазвичай, ми тестуємо швидкими тестами на ВІЛ, але, залежно від місця тестування, можемо надавати послуги з тестування на гепатит В, С та сифіліс. Ви може дізнатись, які послуги доступні за обраною вами адресою, на порталі ДРУЖНІЙ ЛІКАР.

Як проходить процес тестування?

Привітний, дружній та професійний персонал буде радий вас вітати в кабінеті тестування та допоможе вам швидко та безболісно пройти процес тестування на ВІЛ. Досвідчений та кваліфікований лікар візьме у вас кров з пальця і, в результаті хімічної реакції, вже через 4-5 хвилин ви отримаєте результат. Цей метод тестування вбереже вас від зайвих днів очікувань та нервувань.


Як я отримаю результат?

Вже через декілька хвилин ви дізнаєтесь про результат вашого тесту. В разі, якщо вам знадобиться повторне, більш глибоке дочлідження шляхом тестування крові з вени, ви отримаєте результат через 3 - 4 робочі дні. Лікар повідомить вам про адресу регіонального центру СНІДу та часи прийому.

Наскільки надійні тест системи?

Швидкий тест на ВІЛ точний на 99%. Але якщо результат виявиться позитивним, вам буде необхідно пройти декілька підтверджуючих тестів.

Що робити якщо я маю позитивний результат тесту на ВІЛ?

ВІЛ є хронічною та постійною хворобою, але, з точки зору сучасної медицини, абсолютно керованою. Також, ми маємо ресурси щоб надати вам всю необхідну допомогу. Якщо тест покаже позитивний результат, лікар розповість вам всю необхідну інформацію про це захворювання та надасть вам повний спектр професійної допомоги. Він розповість про всі ваші подальші кроки та те, де ви зможете отримати необхідну медичну та соціальну допомогу. Зазвичай, всі послуги надаються безкоштовно.

Безпека тестування?

Ви повинні знати, що тестування є абсолютно конференційним та анонімним. Ви не повинні називати ваше справжнє ім’я та прізвище. Лікар, який може дізнатись про ваш позитивний результат, в жодному разі та при жодних обставин не сповістить цей результат іншим особам. Ви повинні пам’ятати, що лікар несе кримінальну відповідальність за розголошення результатів вашого тесту. Також, ми спеціально навчаємо всіх наших працівників особливій безпеці при тестуванні та збереженні вашої особистої інформації. Відвідуючи ДРУЖНЬОГО ЛІКАРЯі, ви можете бути впевнені, що результат вашого тестування не буде розголошений.