Умови надання послуги Тест поштою

Послуга «Тест поштою» надається ГО «Точка Опори ЮА» (далі – Надавач послуги) відповідно до умов проекту, що підтриманий фондом Sidaction, Франція.

Послуга передбачає можливість для ЧСЧ (чоловіків, які мають секс із чоловіками) безкоштовно замовити швидкий тест на ВІЛ та/або інфекції, що передаються статевим шляхом та отримати безкоштовну онлайн консультацію лікаря щодо техніки тестування та профілактики та лікування ВІЛ.

Зміст набору для самостійного тестування може також включати засоби профілактики розповсюдження ВІЛ (презервативи, лубриканти), антисептичні засоби, інформаційні матеріали тощо. Склад набору може змінюватися Надавачем послуги на власний розсуд без попереднього повідомлення.

Послуга надається одній і тій самій особі не частіше ніж один раз на 90 днів.

Доставлення замовлення до відділення або поштомату оператора поштового зв’язку здійснюється за рахунок Надавача послуги. Зберігання відправлення у відділенні або поштоматі протягом 7 календарних днів (включаючи дату доставлення) оплачує Надавач послуг. Зберігання відправлення у відділенні або поштоматі протягом більше як 7 календарних днів є можливим лише за попереднім запитом одержувача. Оплата за зберігання відправлення у відділенні або поштоматі починаючи з 8-го дня здійснюється отримувачем.

Про термін виконання замовлення Надавач послуги повідомляє замовника шляхом надсилання електронного листа на зазначену у формі замовлення адресу електронної пошти.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Використання Сайту означає повну і безумовну згоду Користувача з цією політикою конфіденційності та зазначеними в ній цілями і умовами обробки його персональних даних.

1. Користувач Сайту, вказує свої дані при заповненні анкет, запитів та інших документів на електронну адресу, добровільно надає ГО "Точка Опори ЮА" (далі - Організація), зареєстрованій за адресою: м.Київ, вул. Юрія Іллєнка 81А, оф.318, а також третім особам, які мають доступ до цього Сайту, свою безумовну згоду на обробку своїх персональних даних, які містяться в анкетах, запитах, повідомленнях та в інших документах, відправлених до Організації.

2. Обробка Персональних даних включає в себе будь-які дії та / або сукупність дій, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), видаленням Персональних даних Користувача з метою отримання сервісів Сайту.

3. Обсяг Персональних даних Користувача, по відношенню до яких здійснюється обробка і які можуть бути включені в бази персональних даних (в тому числі в базу персональних даних Friendly Doctor) визначається, як будь-яка інформація про Користувача (яка розміщена в його запитах/листах відправлених з його допомогою), яка стане відома організації.

4. Згода Користувача на обробку його персональних даних не вимагає від організації додаткових повідомлень при передачі його персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

5. Приймаючи цю угоду, Користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач також дає згоду, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.

6. Метою збору, зберігання і обробки персональних даних є надання Користувачу персоналізованих сервісів Сайту, в тому числі: доступ до послуг, які вказані на Сайті, зв'язок з Користувачем, в тому числі надіслання повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів Користувача, а також інші сервіси Сайту.