LGBT friendly medical services and

HIV testing

Free and confidentioal

Проведено тестів

0000000
Make Замов тест поштою
 

 

 

 

 

Про ініціативу FRIENDLY DOCTOR

— розумна система пошуку найближчого дружнього лікаря. 5 аргументів “ЗА” те, чому вам потрібно скористатись послугами нашої інноваційної системи.

Безпека

Здійснюючи запис до лікаря, ми не просимо вас ідентифікувати себе та залишати ваше ім’я і прізвище. Більшість послуг ви можете отримати абсолютно анонімно, не розголошуючи своїх персональних даних. Ваш email та номер телефону ми зберігаємо під надзвичайним секретом і жодна людина, крім лікаря, не має доступу до цих даних.

Лікар люб'язно надасть вам медичну послугу без необхідності персоналізації вашої особи. Про результат вашого лікування ніхто крім вас та лікаря ніколи не дізнається.

Приватність наших клієнтів - є фундаментом нашої інтелектуальної системи.

Ергономіка

Ви ненавидите черги? Ми також. Тепер, щоб отримати консультацію FriendlyDoctor, вам не потрібно стояти під кабінетом, очікуючи вашої черги, пропускати ветеранів Куликовської битви або тітку медсестри. Завдяки нашій он-лайн системі ви записуєтесь на конкретний день та час - лікар з посмішкою та в гарному гуморі буде очікувати саме на вас!

Вам знадобиться лише 7 кліків, щоб призначити побачення нашому лікарю. Що може бути простіше?

Місце

FriendlyDoctor - це не просто лікар, - це нова філософія і революція в наданні спеціалізованих медичних послуг. Надання послуг здійснюється в спеціальних місцях. Ми розмістили наші кабінети для консультування за межею лікарень та громадських організацій, щоб ви могли почувати себе безпечно і комфортно. Головний офіс FriendlyDoctor знаходиться в центрі Києва і доступний для відвідування в зручний для вас час. Ми гарантуємо, що кожне відвідування нашого кабінету залишить у вас приємні враження і відчуття комфорту та безпеки.

Фахівці

Кожен лікар, якого ви зустрінете, пройшов спеціальне навчання з надання медичних послуг та консультацій для гомосексуальних людей. Ми гарантуємо, лікар не має стигми до людей з гомосексуальною або бісексуальною орієнтацією. Спілкуючись з лікарем ви можете бути максимально відкритими та чесними, не боячись стикнутися з насмішкою, образами або дискримінацією. Окрім цього, кожен з наших лікарів є неперевершеним спеціалістом свого профілю.

Дружні до партнерства

Ми розробили спеціальні пакети медичних послуг, які ви можете отримати разом з партнером. Якщо ви хочете отримати медичну консультацію разом з вашим партнером, FriendlyDoctor – ідеальне місце, де ви можете це зробити. Наші лікарі пройшли спеціальне навчання, щоб надавати медичні послуги гомосексуальним парам.

Ви можете бути впевнені, що лікар надасть вам професійну послугу та допоможе вирішити будь-яку медичну проблему вам та вашому партнеру. Отримуючи послугу разом з вашим парнером, ви переходите на зовсім новий етап відносин - повної довіри та гармонії.

Спробуйте відвідати FriendlyDoctor, щоб назавжди залишитись нашим клієнтом.