Представляємо нове відео про сервіс ДРУЖНІЙ ЛІКАР

Шановні друзі!

Команда ВБО «ТОЧКА ОПОРИ» підготувала відео про сервіс ДРУЖНІЙ ЛІКАР. Ми розповіли, як з’явилась система ДРУЖНІЙ ЛІКАР, чому ми створили цей проект, на яких принципах кожен представник ЛГБТ може отримати медико-соціальні послуги в наших дружніх кабінетах.

Запрошуємо вас переглянути наше відео, щоб більше дізнатись про нас та про те, що ми робимо. Ми також будемо раді бачити вас в наших кабінетах ДРУЖНІЙ ЛІКАР!

Тестування робить нас сильнішими!

ДРУЖНІЙ ЛІКАР - це інноваційна платформа пошуку дружнього та толерантного медичного сервісу для ЛГБТ-громадян. Через платформу ДРУЖНІЙ ЛІКАР представники ЛГБТ-спільноти мають доступ до ряду безкоштовних сервісів, зокрема безкоштовного тестування на ВІЛ, консультацій дерматовенеролога, психолога, уролога, сексопатолога.

Також, інтелектуальна система ДРУЖНІЙ ЛІКАР супроводжує ВІЛ-позитивних клієнтів під час лікування та прийому АРВ-терапії.

Проект ДРУЖНІЙ ЛІКАР був заснований Всеукраїнською благодійною організацією “ТОЧКА ОПОРИ”, як відповідь на прояви гомофобії та стигми до ЛГБТ з боку медичного персоналу державних медичних закладів.

Реалізація проекту ДРУЖНІЙ ЛІКАР стала можливою завдяки підтримці СНІД-Фонду Елтона Джона та французького благодійного фонду Sidaction.