ДРУЖНІЙ ЛІКАР розпочав співпрацю з Універсум Клінік

ДРУЖНІЙ ЛІКАР розпочав співпрацю з Універсум Клінік!

Тепер всі медичні послуги клініки доступні клієнтам ДРУЖНІЙ ЛІКАР зі знижкою. Також на базі медичного центру здійснюється безкоштовне тестування на ВІЛ\гепатити\сифіліс.

"Ми розуміємо, що наші клієнти очікують від нас не просто виконання процедур і досліджень, а активну участь в процесі "управління здоров'ям". Чекають від нас ініціативи по кожному наступному кроці. Тому готові приділити стільки часу пацієнтові, скільки потрібно" - Діна Андрющенко, директорка з розвитку «Універсум Клінік»

Команда ДРУЖНЬОГО ЛІКАРЯ також провела тренінг для медичного персоналу про надання толерантних послуг представникам та представницям ЛГБТ, механізм проведення тестування та переадресації.

З першого візиту в Медичний центр «Універсум Клінік» ви відчуваєте себе комфортно і в дружній обстановці. Велика частина персоналу вільно говорить англійською.

Колектив клініки складається з людей різного віку, поглядів, національностей, релігій. Тут кожен співробітник проявляє свій унікальний досвід і таланти. Всіх нас об'єднує серйозний і щирий підхід до здоров'я пацієнта.

Запис на прийом та тестування: friendlydoctor.org