4 помилки, яких ти допускаєшся кожного дня

Перед тобою чотири помилки, які ти (можливо) робиш кожного дня. Прочитай, запам'ятай, надалі будь розумнішим.

1. Ти чистиш зуби після сніданку

Орудуючи щіткою відразу після поїдання продуктів з підвищеною кислотністю - наприклад фруктів, - ти ризикуєш пошкодити зубну емаль. А це, в свою чергу, може стати причиною проблем: не тільки пожовтіння зубів, але тріщин.

Твої дії. Ти не почистив зуби до їжі? Прополощи рот водою і зачекай хвилин 40 - за цей час кальцій, міститься в слині «заполірує» отримані від їжі ушкодження. Тепер можеш брати зубну щітку.

2. Ти їдеш в машині з відкритими вікнами

Не хвилюйся, якщо це заміська прогулянка. Але в місті і в пробці на шосе повітря може бути і в 10 разів брудніше, ніж в передмісті. Для інформації: вихлопні гази провокують головний біль, підвищують ризик розвитку раку і захворювань серцево-судинної системи.

Твої дії. Закривай віконце і включай кондиціонер в режим рециркуляції повітря. Відповідно до проведених досліджень, це дозволяє вчетверо зменшити шкоду, що наноситься організму від вихлопних газів.

3. Ти розігріваєш обід в пластику

Приніс обід в пластиковому контейнері і сунеш його в мікрохвильовку? Погано. Навіть якщо пластик не містить вбивчий дефінелолпропан, з нього при нагріванні все одно виділяються фталати - шкідливі для сперми і для твого гормонального фону речовини.

Твої дії. Немає нічого простіше - перекласти їжу в нормальну скляний або фарфоровий посуд. Ну або розігріти всі будинки і притягти в термосі.

4. Ти випив вдень, а ввечері - за кермо

Колега відзначає день народження на роботі? Не пий. Всі ці суперечки про допустимі проміле - пусті балачки. Доведено, що навіть 0,1 проміле алкоголю в крові на 46% збільшує твої шанси спровокувати ДТП (в порівнянні з абсолютно тверезим водієм).

Твої дії. Ніяк не можеш втриматися від символічного ковтка за здоров'я шефа? Побільше їж перед цим ковтком - повний шлунок дозволяє на 30% скоротити концентрацію алкоголю в крові.

Експерти: Джермейн Бак Льюїс (Національний інститут охорони здоров'я США), Аарон Уайт (Інститут з вивчення алкоголізму, США), Марк Уолфф (Стоматологічний коледж при Університеті Нью-Йорка), Скотт Фруін, фахівець з навколишнього середовища (Університет Південної Каліфорнії)

Джерело: Men'sHealth Russia