ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПРЕЗЕРВАТИВ?

Коли ти вибираєш презерватив для себе, важливо вибрати його правильно. Є вісім речей, про які ти маєш пам’ятати, якщо ти насправді хочеш захищеного сексу і не хочеш отримати «букет» інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).

1. Презервативи бувають різних розмірів

Більшість чоловіків чомусь вважають, що їм підійдуть презервативи будь-якого розміру - адже вони розтягуються. Але в той же час не всі, що розтягуються, підходять однаково. Не всі знають, що занадто маленький презерватив може з великою ймовірністю порватися під час сексу. І чому б ви думали, це відбувається? А тому, що він розтягується більше, ніж може витримати його матеріал. З іншого боку, занадто великий презерватив може зісковзнути. Така «неприємність» може відкрити шлях для інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).

Якщо ти лише почав використовувати презервативи, то найкраще для початку приміряти презерватив звичайного (нормального) розміру. Спробувавши такий презерватив, ти зрозумієш, чи потрібен тобі презерватив більшого чи меншого розміру.

Компанії, які виробляють презервативи, також пропонують карти розмірів, на які можна орієнтуватися при виборі. Немає необхідності іти в магазин чи аптеку і хапати перше, що трапиться. Не варто також викидати гроші, купуючи велику пачку презервативів, які тобі не підійдуть.

Просто пам'ятай про такі речі, як захист і ефективність, а не лише про приємні відчуття.

Основні розміри презервативів:

  • Маленькі - 4,45 см (ширина) x 16,00 см (довжина)
  • Звичайні - 5,08 см (ширина) x 20,07 см (довжина)
  • Великі - 5,38 см (ширина) x 20,07 см (довжина)
  • Дуже великі - 5,72 см (ширина) x 20,57 см (довжина)

Для приємних відчуттів найважливішим є розмір "голівки" презерватива. Причина тому - велика кількість нервових закінчень в області голівки статевого члена. Май на увазі, що розміри "голівки" презерватива сильно варіюються. Які саме розміри "голівки" у твого презерватива - залежить від його стилю і бренду.

Багато виробників надають "голівці" презерватива форму кульки, що дає голівці пеніса максимальну свободу. Інші ж, навпаки, роблять її обтікаючої форми, так би мовити в «обліпку». Далеко не всі презервативи мають потовщені стінки. Такі презервативи мають більше властивостей до розтягування.

2. Виміряй свій пеніс, щоб правильно підібрати розмір

Більшість хлопців хоча б раз у житті вимірювали свій пеніс, чисто з цікавості. Але найчастіше вони роблять це неправильно.

Так що зараз важливо витратити пару хвилин, щоб зробити вимірювання правильними. Коли ти дізнаєшся свій розмір, ти жодного разу в житті не пошкодуєш, що доклав до цього деякі зусилля. Адже презерватив, який «добре сидить» - це не лише захист, але і задоволення.

Але важливо знати, що довжина презерватива і довжина пеніса - це різні речі. Загальна довжина презерватива включає довжину резервуара для сперми на його кінчику.

Щоб виміряти пеніс, тобі потрібні: олівець, папір і мірна стрічка (кравецький "сантиметр"). Якщо у тебе немає мірної стрічки, проста стрічка і вимірювальна рулетка теж підійдуть.

Крок 1: Підготуй всі матеріали.

Крок 2: Під час повної ерекції приклади стрічку до основи пеніса. Це місце, де твій пеніс найближче до лобкової кістки.

Крок 3: Виміряй повну довжину свого пеніса до самого кінчика голівки. Олівцем зроби позначку на стрічці.

Крок 4: Потім оберни стрічку навколо пеніса і виміряй його окружність. Занадто сильно не затягуй стрічку та постав на стрічці позначку.

Крок 5: Якщо ти користуєшся стрічкою без поділок, то зробивши на ній позначки, поклади її на горизонтальну поверхню. Потім порівняй обидві позначки з розміткою на рулетці, і ти отримаєш точні розміри.

via GIPHY

3. Різні типи презервативів

Всі ми знаємо, що в наш час все буває різнобарвним і в різних стилів. Що стосується презервативів, ти також можеш вибрати їх довжину, ширину і товщину. Це означає, що обов’язково знайдеться що-небудь на твій смак.

У цьому випадку настав час поглянути на різні типи презервативів, які є наявними на ринку. Важливо пам'ятати, що дорогий презерватив - не означає найкращий. Назва і репутація бренду - не найважливіше.

Дивитися на упаковку презерватива теж здебільшого марно. Те, наскільки тобі підходить реальний продукт, може не збігатися з очікуваннями, які бренд породжує в твоїй голові. Так що не суди книжку по обкладинці. Важливо спробувати різні види презервативів, щоб дізнатися, який з них тобі підходить.

Латексні презервативи: Такі презервативи недорогі і широко розповсюджені. Латекс - це не що інше, як натуральна гума, яку отримують з певних видів дерев.

Якщо ти використовуєш їх правильно, то вони працюють відмінно і забезпечують захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Основною причиною популярності латексних презервативів є їхня міцність, дешевизна та ефективність.

Лише 5-7% людей, що живуть на Землі, мають алергію або підвищену чутливість до латексу. Якщо ти один з них, то використання презервативів з цього матеріалу може викликати алергічні реакції шкіри.

Інша річ, яку ти повинен знати про латексі презервативи, - це те, що вони пошкоджуються косметичними засобами на жирній основі, такими, як лосьйон для тіла, вазелін або дитяча олійка. У такому випадку краще не використовувати ці засоби, якщо ти не хочеш, щоб презерватив був пошкодженим.

Поліуретанові презервативи: ці презервативи виготовлені з певного сорту пластика. Вони затримують сперму і більшість вірусів.

Поліуретанові презервативи - це кращий вибір для тих, у кого алергія на латекс.

Вони тонші, ніж латексні, і краще проводять тепло. Вони роблять секс настільки природним, наскільки це можливо.

Спеціальні презервативи: це презервативи спеціальної форми, запаху, смаку, текстури, що забезпечують більше задоволення. Деякі з них світяться в темряві.

Кращий спосіб дізнатися, наскільки ефективний презерватив, - це подивитися на упаковку. На ній має бути написано все, що ти повинен знати про профілактику ІПСШ та ВІЛ. Якщо на упаковці цього немає, краще відмовитися від таких презервативів.

Нелатексні презервативи: Вибір нелатексних презервативів також великий. Вони також призначені для тих, у кого алергія на латекс. Відчуття при використанні цих презервативів також відрізняються від відчуттів при використанні латексних.

Жіночі презервативи: є також чудовою альтернативою чоловічих презервативів. Вони є ефективним засобом контрацепції, а також запобігають інфікуванню ВІЛ та ІПСШ. Жіночі презервативи не є латексними за своїм походженням. Вони містять матеріал нітрил.

Презервативи з мембран тваринного походження: Взагалі-то ці презервативи добре захищають від вагітності, але, на жаль, вони не дуже добре захищають від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Мембрани мають мікроскопічні отвори, через які проникають віруси імунодефіциту людини. А сперматозоїди не проникають, тому що вони більше.

4. Товщина, форма і текстура презервативів

Кожен знає, що існують ребристі або текстуровані презервативи. Вони зроблені такими, щоб сексуальна гра доставляла більше задоволення. Ребристий або текстурований презерватив поверне приємні відчуття під час сексу.

Як і у випадку з розмірами, одним підходить одне, а іншим - інше. Якщо тобі подобається який-небудь спеціальний вид презерватива, то чому б його не придбати?

Тепер про товщину презерватива. У наші дні вона важлива хіба що тому, що люди звикли мати великий вибір.

Одні чоловіки вважають кращими презервативи з тонкими, а інші - з товстими стінками. Якщо подобаються і ті і інші, то, у будь-якому випадку, не варто надягати їх один на інший. Два презерватива на одному пенісі зовсім не означають подвійного захисту.

Насправді, ефект буде зворотним: якщо ти надягнув два презерватива один на інший, є велика ймовірність того, що порвуться обидва.

5. Ширина презерватива - важливий фактор

Перше, що потрібно зрозуміти, - це те, що ширина презерватива, помножена на два, дорівнює довжині його окружності. Якщо ти хочеш правильно виміряти ширину презерватива, тобі потрібно покласти його поперек лінійки і потім зазначити відстань від одного краю до іншого.

 

Подвоївши отримане значення, ти отримаєш довжину окружності презерватива. Наприклад, якщо ширина презерватива 6 см, то його окружність становитиме 12 см. Про це варто подумати, якщо для тебе важлива ширина презерватива.

Якщо тобі потрібен презерватив більш широкий, вернися до таблиці розмірів презервативів бренду, яким ти користуєшся. І довжина, і ширина однаково важливі, якщо ти хочеш, щоб презерватив добре «сидів».

6. Значення довжини окружності презерватива

Довжині окружності не відразу стали надавати значення при підборі презерватива. Коли розміри пеніса менше середнього, окружність презерватива грає вирішальну роль.

У той же час орієнтуватися на довжину окружності замість загальної довжини презерватива має свій сенс. Презерватив може бути довшим, ніж тобі потрібно, але його можна не розгортати до кінця.

Але не забувайте, що широкий презерватив має більше шансів зісковзнути. Так що не нехтуйте шириною/окружністю презерватива і вибирайте його не лише за довжиною.

7. Міф про "великий презерватив".

Маркування "великий розмір" може вводити в оману. Презервативи "великого розміру" зовсім не обов'язково більше, ніж звичайні. Ти можеш піти далі і з'ясувати, собою являють "великі презервативи".

Презервативи такого типу позначаються як Kіng, Mega, Anaconda і Huge. Але в реальності вони не такі великі, як на рекламі бренду. Насправді деякі з них навіть менше, ніж звичайні.

Так що не ведіться на те, що написано на упаковці. Перш ніж вирішити, чи будеш ти їх використовувати, спробуй один. Ти ж не хочеш дізнатися, що розмір не твій вже під час сексу.

8. Ще декілька слів про розміри презервативів

Підводячи підсумки, хотілося б обговорити кілька питань про розміри презерватива.

Ширина презерватива так само важлива, як і його довжина. Стандартна ширина презерватива - від 4,4 до 5,1 сантиметрів.

Тепер про довжину. Тут можна заплутатися, тому що не всі виробники використовують одні і ті ж мірки. Якщо компанія А описує свій продукт як «великий», швидше за все, компанія Б вкаже цей же розмір як «середній».

Отже, тобі потрібна надійна загальна інформація. Запам’ятай, що стандартна довжина звичайного презерватива становить від 18,4 до 19,8 сантиметрів. Маленький розмір - від 17,8 до 19,8 сантиметрів. Великий розмір - від 18,4 до 20,6 сантиметрів.

Так що розглядай це як гарне правило, коли думаєш про таку важливу штуку, як довжина презерватива.

Окружність презерватива теж важлива. Якщо пеніс товстіше середнього, не використовуй звичайний презерватив, він може «сісти» дуже туго.

Якщо ж пеніс тонше середнього, звичайний презерватив може зісковзнути під час сексу. Виміряй окружність свого пеніса, щоб зрозуміти, яка ширина презерватива тобі підійде.

9. Що там, на коробочці?

Як би там не було, але іноді все ж варто почитати, що там написано на упаковці. Ринок пропонує певні типи презервативів, які допомагають справлятися з певними проблемами. Тому читання написів на упаковці презерватива є необхідним. Давайте уточнимо декілька моментів:.

Коли на упаковці презерватива написано, що він підходить "для тривалого задоволення", це означає, що на презерватив нанесено м'який крем, що знижує чутливість. Зниження чутливості голівки пеніса сприяє довгому сексу.

З іншого боку, це може бути поганою новиною для чоловіків, яким важко досягти кульмінації. Тому використання такої "любовної рукавички" може привести до неприємних наслідків.

Є також ультратонкі презервативи. Вони створені для вирішення таких проблем, як втрата гостроти відчуттів. Це поширена проблема, на яку скаржаться багато чоловіків, які використовують презервативи. Однак якщо еякуляція настає швидко, вам не потрібен презерватив, який обіцяє більше відчуттів.

Тому не варто нехтувати інформацією, яка розміщена на упаковці.

10. Дізнаємося більше про важливість презерватива

Захист від ІПСШ: Презервативи захищають від зараження ІПСШ (інфекцій, що передаються статевим шляхом) і запобігають їх поширення. Це стосується також ВІЛ.

Презервативи недорогі: Презервативи - це товар, який можна купити в звичайному магазині, взяти в центрі здоров'я та навіть замовити онлайн. Для цього не потрібен ні паспорт, ні рецепт. Їх також можна отримати безкоштовно в кабінетах Дружній лікар.

Усі презервативи можна придбати в маленьких упаковках, поштучно або у невеликій кількості.

Презервативи збільшують задоволення: Захист і задоволення однаково потрібні. І презерватив дає і те, і інше. Різні текстури, форми і стилі додають задоволення обом партнерам.

Насправді краще, що можна сказати про презервативи - це те, що вони дозволяють не думати ні про що, крім задоволення. Занепокоєння про ІПСШ - це те, що презерватив відсуває за рамки картини.

Нуль побічних ефектів: Презерватив не має побічних ефектів, правда, вражає?

Якщо ж у тебе підвищена чутливість або алергія до таких матеріалів, як латекс, просто поміняй бренд або візьми поліуретановий презерватив. Крім того, існує безліч жіночих презервативів з м'якого пластику. Це безлатексні презервативи - з нітрилу, поліізопрену або поліуретану.

via GIPHY

Кращий секс - це захищений секс!