8 найнебезпечніших місць для сексу

Погоня за гострими відчуттями і незвичайними емоціями може завести далеко. Лайфхакер розповів в яких місцях секс є небезпечний для життя, репутації і гаманця.

1. У машині, що рухається

Рух по більшості українських доріг є небезпечний саме по собі. А вже секс в машині на ходу може добряче попсувати нерви, а то й машину. Якщо ви вирішили будь-що-будь спробувати, дотримуйте кілька правил: водій  пристебнутий, не знімає рук з керма і не зводить очей з дороги. Бажано залишатися в правій смузі. Всю роботу бере на себе другий партнер. Їй доведеться сісти верхи особою до партнера, щоб не загороджувати огляд.

2. На колесі огляду

Колесо огляду притягує шанувальників сексу в незвичайних місцях. Пара хвилин, і ви на сьомому небі в прямому і переносному сенсі. Правда, в цей момент може відкритися неприємний сюрприз - страх висоти, що супроводжується не найбільш сексуальними симптомами схожими до запаморочення або навіть блювоту. Фізичної травми нудота, звичайно, нікому не завдасть, а ось моральну шкода від зіпсованого побачення оцінити важко.

3. На пляжі

Секс на пляжі виглядає красиво тільки в кіно. Насправді - і це вам підтвердить будь-який лікар - пісок може викликати біль, порізи і навіть інфекцію. Якщо зайнятися сексом на пляжі завжди було вашої заповітною мрією, захистіть себе від піску. Кращий варіант - секс на пляжному шезлонгу. Тільки не зваліться!

4. У лісі

На прогулянці в лісі так і тягне згорнути зі стежки, заглибитись в гущавину і зайнятися сексом на залитій сонцем галявині? Варто утриматися, і справа не тільки в отруйних рослинах, але і в всюдисущих комахах і особливо кліщах, які теж раді можливості проникнути в святая святих. Ви навіть не відчуєте, як по голих ногах видереться не надто милий і зовсім не доброзичливий павучок або кліщ-переносник неприємних хвороб.

5. У воді

Секс у воді небезпечний. По-перше, презерватив норовить зісковзнути в самий невдалий момент. По-друге, вода сушить слизову оболонку, що призводить до мікротріщин. Якщо це солона вода або вода з хлоркою, ризик інфекцій і травм зростає.

6. В інтернеті

Так-так, секс в інтернеті може бути вкрай небезпечним. Причому неважливо, хто партнер - ваш хлопець у від'їзді або випадковий любитель віртуальних утіх. У разі сварки або непорозуміння пікантне відео з вами в головній ролі може опинитися в Мережі і стати кормом для тролів всіх мастей.

7. У гамаку

Гойдатися в гамаку здорово. А займатися сексом в ньому небезпечно. Один з вас точно випаде і наб'є синці і шишки на найчутливіших місцях.

8. У душі

Секс в душі б'є рекорди по небезпеці. Коли всі поверхні вологі і слизькі, легко впасти і зламати собі що-небудь важливе.

Будьте обережні, використовуєте презервативи та регулярно тестуйтеся на ВІЛ в мережі ДРУЖНІЙ ЛІКАР.