10 звичайних продуктів, які підвищують ерекцію

Попереду тебе чекає спекотна нічка, підготуйся заздалегідь, включивши в свій раціон продукти, які прокачають твою чоловічу силу.

1. Кава

Невелика доза кофеїну стимулює обмін речовин, забезпечує циркуляцію крові, а також може підвищити витривалість, спалюючи твої жирові запаси. Це надасть тобі достатню кількість енергії, щоб підкорювати обранця протягом всієї ночі. 

2. Устриці

Так, є причина, по якій устриці мають репутацію «вибуховий» їжі. В устрицях велика кількість цинку і вітаміну В6, обидва з яких грають життєво важливе значення для тестостерону, без якого твій сексуальний потяг геть вичерпалося б. Якщо навіть думка про те, що тобі доведеться проковтнути молюска, викликає блювотні позиви, є альтернативний варіант підвищити тестостерон - за допомогою горіхів і насіння.

3. Чилі

Трохи приправ здатні не тільки зробити їжу більш виразною, але і поліпшити твоє інтимне життя. Коли твоє обличчя червоніє після споживання перцю - це всього лише розширення кровоносних судин, яке відбувається завдяки ефекту чилі. Кровоносні судини розширюються не тільки на твоєму обличчі, як не складно здогадатися... Все що тобі потрібно, це сильне серце і здоровий «трубопровід».

4. Банани

Для гарної ерекції тобі потрібно здорове серце, на що можуть благотворно вплинути банани. У бананах міститься калій, який відмінно впливає на твоє серце і систему кровообігу. Отримання достатньої кількості калію допомагає зберегти рівень натрію під контролем, нормалізувати артеріальний тиск і знизити ризик проблем із серцем. Якщо ти споживаєш занадто багато солі і не любиш банани, багатими джерелами калію також вважаються апельсини або картопля в мундирі (калій міститься в її шкірці).

5. Лосось

Омега-3 жирні кислоти, що містяться в жирній рибі, роблять кров менш липкою, підвищуючи приплив до області тіла, яка нас цікавить. Їж рибу, таку як лосось, форель і свіжий тунець два рази на тиждень, щоб твої артерії залишалися добре "змазаними".

6. Свинина

Всупереч поширеній думці, пеніс не володіє своїм власним розумом. Щоб поставити його у вертикальне положення, твої нейрони мають бути точно погоджені. Тобі життєво необхідний тіамін, він також відомий як вітамін В1, який сприятливо позначається на здоров'ї нервової системи. Не любиш або не їсиш свинину? Отримати тіамін також можна з квасолі і хліба з непросіяного борошна.

7. Вишня

Вишня містить величезну кількість антоціанів, хімічних речовин, відповідальних за забарвлення ягоди, які захищають стінки артерій, перешкоджаючи утворенню жирних бляшок, запобігаючи тим самим розвиток атеросклерозу і закупорки артерій. Ти не шанувальник вишні? Ягоди або яскраво забарвлені фрукти, такі як персики, нектарини і сливи, також зроблять твої артерії гладкими.

8. Цибуля

Фітохімічний аллицин в цибулі і часнику розріджує кров і покращує кровообіг, а також знижує ризик згортання крові. Щоб позбутися несексуального цибулевого дихання, пожуй петрушку або м'яту.

9. Вино

Вино (особливо червоне) - це відмінне джерело антиоксиданту під назвою фітохімічний ресвератрол, який допомагає розширити артерії шляхом підвищення виробництва окису азоту. Оксид азоту дозволяє кровоносних судинах розширюватися - ефект аналогічний Віагрі. Але, в той час як маленька блакитна таблетка впливає тільки на крихітні кровоносні судини, ресвератрол допомагає і основним артеріях. Переконайся, що ти зупинишся на одному (максимум двох) келиху вина - надлишок алкоголю дає зворотний ефект.

10. Каша

Каша не особливо-то сексуальна, але розчинні волокна у вівсянці знижують холестерин, допомагаючи зберегти твої кровоносні судини гладкими і еластичними. Користь цієї опції тобі вже відома. Так що їж кашку, малюк!

Джерело: MensHealth Україна